יוליה היקרה! הגענו אליה דרך המלצה של חברים טובים ומהרגע הראשון הבנו שלא טעינו. יוליה עזרה ותמכה במשך כל האירוע וההכנות לפני, וכל הדרך עם חיוך וכיף. זו זכות לבלות את יום הארוע עם אנשים טובים וביחוד כשמדובר בצלם שמלווה אותך כל היום מההתחלה ועד הסוף, ועם יוליה זה פשוט הרגיש כמו עם חברה אוהבת. התמונות יצאו נהדרות, וכפי שביקשנו הצילום לא היה דורסני או חודרני ונדחף אלא פשוט תפס את הרגע. מאוד מרוצים! וממליצים בחום!!

עדי ועידן

יוליה הייתה פשוט מדהימה... היה לנו כיף ומיוחד וכמובן שהתמונות מהממות!!!

רות ומיקי

לכל מי שמתלבט לגבי צלמת לחתונה - אז אין לכם מה להתלבט! יוליה הצלמת היא הרבה יותר מצלמת - היא אמן! מעבר לחיוך המתמיד על פניה, היא מבינה עניין - זורמת עם הזוג לאורך כל היום ומצד האחר - גם נותנת את הזווית המקצועית בצורה מושלמת. אנחנו כבר סגרנו איתה על הברית/זבד הבת - בר/בת מצווה ושאר אירועים. לי אין ספק שנפגוש אותה הן באירועים מטעמנו או בארועי חברים שיביאו אותה כי המצלנו בחום ובאהבה. אוהבים אותך יוליה! יעלי ורונן.

יעל ורונן

The service we received was professional and unique. The memories that Yulia photography created will stay with us for ever. We cant thank her enough. We recieved the best photo book ever. I highly recommend this service to any one who has high expectations of their wedding or any important function of their life.

בוני וריצ׳רד

היחס של יוליה והצוות היה מאד נעים וכייפי! וגם התמונות יצאו מהממות!! למרות שעבר כבר זמן, עדיין ממש מרגש להסתכל עליהן שוב ושוב.... היינו מאד מאד מרוצים!! יוליה פשוט אמנית מדהימה. מומלץ בחום!

גל וחן

If you are looking for a documentary and natural style wedding photographer, Yulia is the one for you! On the wedding day even though there was so much pressure of time and a bit balagan, Yulia has done a great job! Thank you so much Yulia!

יוקרי ועודד

We were very pleased with Yulia as our wedding photographer. She listened to what we wanted and captured our wedding in a relaxed atmosphere. She was non intrusive, friendly and used her initiative to capture the meaningful little moments of the day. Many of our friends have commented on the successful images she took.

נדין ודניאל

יוליה פשוט מקסימה. לא יכלנו לבקש יותר! הצליחה לתפוס את הרגעים הכי יפים, בצורה הכי טבעית, אמיתית וכנה. נתנה לנו להרגיש הכי בנח, בלי בימוי של תמונות לבקשתנו, והיתה פשוט חלק מהאווירה הקסומה של הארוע שלנו. אנחנו צופים בתמונות שוב ושוב ונהנים כל פעם מחדש! ומקבלים אין סוף מחמאות מהסובבים אותנו על תמונות קסומות ומיוחדות. ממליצים בחום!!!

סופה ואוהד

Many thanks for the excellent work! we wanted to get a photo that will show our emotions, how we are happy and love each other. and you managed to do it perfectly! with great pleasure we will recommend you!!! Marina and Arie

מרינה ואריה

© 2019, כל הזכויות שמורות ליוליה פוטוארט