מצטלמים

מתארגנים

רוקדים

מתחתנים

צור קשר

צלמת סטילס לחתונה
צלם סטילס לחתונה

צלם סטילס לחתונה הוא אחד הספקים החשובים ביותר ביום המאושר ביותר שלכם – יום החתונה.

המחירים עבור צלם סטילס לחתונה יכולים לנוע בין 4,500-8,000 ש"ח, ואפילו יותר, תלוי כמובן מה הצעת המחיר של צלם סטילס לחתונה כוללת – כמה שעות צילום ביום החתונה, האם יגיע לחתונה צלם אחד או שניים, האם ההצעה כוללת אלבומי תמונות, וכו'.

אך בכל מקרה אין ספק שמדובר בסכום לא מבוטל של כסף, ואתם רוצים לדעת למה אתם משלמים כל כך הרבה ומה בעצם עושה צלם סטילס לחתונה במהלך יום החתונה ואחריו ?

דבר ראשון יש לזכור שבשביל להיות צלם סטילס לחתונה על הצלם לרכוש ציוד צילום רב ויקר אשר יכול להגיע לכמה עשרות אלפי שקלים ואף יותר, ואת ההוצאה הזו הוא צריך להחזיר בעבודתו בתור צלם סטילס לחתונה. תפקידו של צלם סטילס לחתונה הוא מן הסתם לתעד עבורכם את יום החתונה מתחילתו ועד סופו.

 

צלם סטילס לחתונה צריך להגיע בבוקר החתונה למקום ההתארגנות של הכלה ולתעד את כל תהליך ההתארגנות שלה, לעתים יש צלם נוסף אשר נוסע למקום ההתארגנות של החתן (במידה והם לא מתארגנים באותו המקום, וכך המצב בדרך כלל).

לאחר מכן הצלם נוסע יחד עם הזוג לצילומי חתונה אשר מתבצעים בדרך כלל בלוקיישן מיוחד לבחירת הצלם או הזוג, זה יכול להיות בטבע או במקום סגור, או אפילו ליד הבית או ליד מקום החתונה.

לאחר מכן צלם סטילס לחתונה מתעד את אירוע החתונה עצמו לכל אורכו – קבלת פנים, חופה וריקודים. לאחר החתונה צלם סטילס לחתונה יושב שעות על המחשב ועורך את התמונות כך שתקבלו את התוצאה היפה ביותר.

מחפשים צלם סטילס לחתונה ?

צרו קשר עוד היום עם יוליה פוטוארט ונשמח לספר לכם עוד על שירותי צילום חתונות אצלנו.