מצטלמים

מתארגנים

רוקדים

מתחתנים

צור קשר

צילומי חתונה מיוחדים
צילומי חתונה מיוחדים – יוליה פוטוארט

מרגיש לכם שכל תמונות חתונה שחבר או חברה מראים לכם נראים אותו הדבר?
תמיד אותן תמונות בנאליות שחוזרות על עצמן, ולכם דווקא בא משהו אחר ומיוחד?
יוליה פוטוארט מתמחה בצילום דוקומנטי אמנותי, ולכן בעלת הניסיון והידע להפוך את הצילומים שלכם לסדרה של צילומי חתונה מיוחדים.

בשביל לצלם צילומי חתונה מיוחדים צריך עין מיוחדת, ולא כל צלם יכול לעשות זאת. צלמי חתונות אשר מצלמים רק חתונות ומעולם לא צילמו שום דבר אחר – יכול להיות שקשה להם לצאת מהמסגרת ולתפוס את הרגעים באופן שונה, גם בגלל שהרבה מהזוגות המתחתנים רוצים את אותן התמונות הבנאליות.

צילומי חתונה מיוחדים יכולים להיות בלוקיישן מיוחד אשר נבחר לכם יחד, ולא בהכרח חייבים להיות בגן או אולם האירועים, בפרדס או בים. אפשר לחשוב יחד על רעיון ללוקיישן מקורי אשר מתאים לכם ולאופי שלכם – למשל חנות רהיטים, שוק אוכל, רחוב או שכונה שאתם אוהבים, ועוד ועוד – יש מלא אופציות ללוקיישנים מיוחדים, רק צריך לחשוב טיפה שונה.

קונספט הצילומים של צילומי חתונה מיוחדים יכול להיות שונה מהצילומים הקלאסיים בהם הזוג פשוט מחייך למצלמה ומחליף מבטים ונשיקות, ויכול להיות קונספט בסגנון של Trash the dress, צילומים לאחר החתונה בהם הורסים את שמלת הכלה ומלכלכים אותה בשביל להוציא תמונות מגניבות ושונות. כמובן שצילומי חתונה מיוחדים תלויים בעיקר ביכולת של הצלם לתפוס רגעים באופן מיוחד ומזווית מיוחדת.

לא רוצים שתמונות החתונה שלכם יראו כמו של כולם?

אם אתם רוצים צילומי חתונה מיוחדים פנו אל יוליה פוטוארט ונשמח לחשוב איתכם יחד איך להפוך את הצילומים שלכם לכאלו שכולם ידברו עליהם.