מצטלמים

מתארגנים

רוקדים

מתחתנים

צור קשר

צילום חתונה חברתית
חתונה חברתית

חתונה חברתית היא טרנד חזק לאחרונה בעולם החתונות, אשר הולך ונהיה יותר ויותר מסחרי ויקר. כיום הפקה של חתונה, בין אם היא בגן אירועים יוקרתי בקיסריה או בחצר ביתכם, היא עסק לא זול בכלל, שלא לומר יקר באופן לא פרופורציונלי.

תמצאו את עצמכם מוציאים סכומים שלא חשבתם שתוציאו בחיים, עבור קייטרינג, שמלה, דיג'יי וכו'. יש אנשים שפשוט לא מסכימים להיכנע לתעשיית החתונות ומחליטים לארגן את החתונה שלהם באופן קצת שונה ולקיים חתונה חברתית.

חתונה חברתית היא קונספט יחודי אשר נולד ברוח התקופה בה הסיסמא "העם דורש צדק חברתי" הובילה רבים לנסות לשנות את פני הדברים. גם לתחום החתונות הגיעה הבשורה ואנשים החלו לקיים חתונה חברתית בה האורחים בעצם פטורים מהבאת שיק שמן, אך כל אחד מהאורחים תורם מה שיכול לקיום האירוע – מביא אוכל או שתיה, מצלם, מתקלט וכו'.

 

חתונה חברתית היא כמובן לא סוג חתונה אשר מתאים לכולם, ויש כאלו שזה מתאים להם אך פחות מתאים למשפחה והאורחים. לעתים בני המשפחה שמרניים וקשה להם לקבל שהזוג יקיים חתונה בסגנון זה, ונוצרים ויכוחים ודיונים רבים סביב האירוע.
לכן אם אתם רוצים לקיים חתונה חברתית אך מניחים שהמשפחה והקרובים שלכם לא יתחברו לסגנון זה, אין זה אומר שאתם צריכים לפעול בהתאם אך בהחלט כדאי שתקחו זאת בחשבון.

מתכננים חתונה חברתית אך בכל זאת הייתם רוצים צלם מקצועי שיתעד את האירוע באווירה נעימה ובמחיר אטרקטיבי ?

צרו קשר עוד היום עם יוליה פוטוארט ונשמח לקחת חלק ביום המאושר שלכם.